четвер, 5 липня 2018 р.

Несподівані гості

Сьогодні на несподівану екскурсію-експромт до Дитячої бібіліотеки-філії №5 завітали дуже гарні хлопчики та дівчатка, вихованці старшої групи ДНЗ «Світлячок».


Відвідування дитячої бібліотеки для цих дітлахів було вперше і вони усі із великою цікавістю дивилися на все навколо. Із самого ганку дітей вразила наша кована книга, а у коридорі наш символ – хлопчик Добрик під великим деревом з книгою. А коли малеча зайшла у середину бібліотеки, то взагалі почулося навкруги одне захоплення. 
Діти дізналися для чого потрібна бібліотека, що тут знаходиться багато окремих залів, і найголовніше - безліч чудових сучасних і яскравих книжок та журналів, сторінки яких вони із задоволенням гортали та роздивлялися. Також у дітей викликало багато емоцій книгосховище бібліотеки, ми звернули їхню увагу на те, що книги на полицях стоять рівними рядками за алфавітом та за темами. А ще вони познайомилися з головними правилами поведінки в бібліотеці. 
Сьогоднішня зустріч справила гарне враження не тільки на дітей, але й на працівників бібліотеки - це завжди хвилююче вперше чергу для нас, бо коли бачиш очі наповненні цікавістю та захоплення малечі, яка уперше потрапила до бібліотеки, то хочеться зробити все для того, щоб діти постійно мали таку яскравість очей, завітавши до бібліотеки .

Немає коментарів:

Дописати коментар