понеділок, 21 грудня 2015 р.

Незабаром Новий рік переступить наш поріг!

Працюю в бібліотеці не перший рік. І завжди перед новорічними святами стає питання - чим порадувати себе і всіх користувачів нашого улюбленого закладу, як створити святкову атмосферу і на кінець відчути прихід так очікуваного Нового року?
Кожен новий рік – надія! На що? Звісно на краще життя, на добрі звістки та на мир і спокій. А допоки він не настав, новий 2016-й, будемо створювати гарний настрій. Що для цього потрібно зробити? Насамперед організувати Майстерню Діда Мороза. Запросили його в гості. Чекали – не прийшов. Не біда, ручки у моїх працівників золотенькі, ще є завзяття та кмітливість, а саме головне – бажання. Запросили активних дітлахів та керівників дитячого читання і закипіла робота. Почали витинати. Красиво вбралися вікна. Кожен, хто проходить повз бібліотеку, звертає увагу на зимові витинанки. Фойє бібліотеки теж оновилося завдяки старанням учнів 2-а класу ЗОШ №19 та його керівникові Солощенко Л.Г., а також Ковальовій Олесі, учениці школи-інтернату.
Виставка дитячих малюнків «Моя зимова казка» прикрасила стіни бібліотеки. Разом з нашим художником, бібліотечні працівники оформили книжкову виставку-вернісаж «Незабаром новий рік переступить наш поріг». Вона розповість нашим відвідувачам про всі традиції зустрічі Нового року та всіх зимових свят. Ось і створено Новорічне свято в бібліотеці!

Всі чекають, виглядають Чудотворця Миколая!

       Яке саме очікуване свято нашої дітвори? Таке питання ми задали учням 2-Б класу ЗОШ №19, які завітали до бібліотеки 18 грудня. І отримали відповідь – «Новий рік» і свято Миколая Чудотворця.
                                             
              Ось і організували працівники Дитячої бібліотеки чудове свято «Всі чекають, виглядають Чудотворця Миколая». Гомін дітей було чути ще на дворі. В фойє бібліотеки на них чекала виставка малюнків «Моя казкова зима». Малювали і Діда Мороза зі Снігуронькою, Новорічну ялинку і Сніговика, пінгвінів на Північному полюсі і багато цікавих ідей виникло у другокласників, як вони проведуть свої зимові канікули.
              Потім було знайомство з бібліотекою, так як 2-б клас з класним керівником Солощенко Л.Г. та бабусями, були у нас вперше.
              Свято розпочалося з музики, віршів та відео-презентації про Святого Миколая.
              Подивилися всі різдвяну казку, пісочну анімацію, послухали відео репортаж, як святкують це свято у всіх країнах світу.
                                                   
                На питання вікторини «Ой, хто ж Миколая любить» дружно відповідали і дівчатка, і хлоп’ятка. І яке ж свято без ігор та розваг?  Весело пройшов конкурс «Збери Сніговика». Його збирали з повітряних кульок.
                                     
               Під музику грали в жваве поросятко, а потім ті, хто став поросятками жрюкали саму відому новорічну пісеньку «В лесу родилась елочка». Ох і весело було!
               На закінчення свята кожен учень передавав сусіду Різдвяну зірку з побажаннями всім жителям нашої країни, своїм батькам та рідним. Лунали побажання миру, добра, посмішок, успіхів у навчанні.
           Апогеєм свята стала святкова дискотека та чаювання з печивом та цукерками. Кожен отримав солодкий подарунок!
                                                  
             Коли ми проводили гостей, ще довго на подвір’ї бібліотеки дружньо лунало «Дякуємо», і мабуть перехожі були дуже здивовані!

середа, 2 грудня 2015 р.

"СНІД: подумай про майбутнє"

1 грудня - Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Традиційно цього дня Центр творчості збирає старшокласників шкіл великого Добропілля, щоб ще раз згадати про страшну хворобу, застерегти підростаюче покоління, обмінятися інформацією, та замислитись над майбутнім.

Цього року майже всі школи прийняли активну участь у заходах до Дня боротьби зі страшним недугом. А саме: учнями були виготовлені інформаційні флаери та розповсюджені серед населення міст та селищ, було проведено конкурс квілтів  та інтелектуальна гра. Перед початком гри вихованці народного ансамблю  танцю «Непосиди» станцювали флеш-моб, а всі бажаючи на «Дерево життя» прикріпили червоні стрічки, в знак солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. 
На заході були присутні: Корнієнко Ольга Сергіївна - інфекціоніст ВІЛ-відділення Добропільської міської лікарні, Рябовол Оксана Іванівна – завідуюча дитячою міською бібліотекою, Бурлакова Юлія Олександрівна – бібліотекар дитячої міської бібліотеки, та Світлана Анатоліївна Горбаченко - заступник директора з науково-методичної роботи. Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Добропільської міської ради.
У конкурсі квілтів «Стежина до межі» перемогли школи:
 І місце - НВК№4, ЗОШ № 19, ЗОШ № 8,

ІІ місце - ЗОШ № 13, ЗОШ- інтернат, НВК № 7, НВК- ліцей

ІІІ місце - ЗОШ № 18, НВК- гімназія, НВК №3
Конкурс інформаційних флаерів «Знай,роби висновки, живи»:
І місце: НВК № 4,ЗОШ № 18, ЗОШ № 10

ІІ місце: НВК- ліцей, ЗОШ № 14, ЗОШ № 11

ІІІ місце: ЗОШ № 9,НВК № 3
Інтелектуальна гра «Молодь України  проти СНІДу»
І місце: ЗОШ № 17

ІІ місце: НВК № 7, НВК № 4

ІІІ місце: ЗОШ № 8
Висловлюємо подяку керівникам за підтримку та підготовку команд. 

понеділок, 30 листопада 2015 р.

З біллю у душі назад в минуле!

                Поглибити знання користувачів бібліотеки про Голодомор 1932-1933 рр. в нашій країні, його причини та наслідки, виховувати в громаді почуття стурбованості долею кожної людини; навчати сприймати чужий біль, сприяти бажанню вивчати історію своєї держави, берегти її традиції призвана виставка - реквієм «Великий голод – вічний гріх», яка була організована в Дитячій бібліотеці - філії №5 до чергової річниці цієї сумної події. Свічечка, запалена в цей день, символізувала скорботу української нації по жертвам голодомору.

пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Урок- расследование "Элементарно, Ватсон!"

      На улице дождь и слякоть, а в душе – светло и радостно. Радость от того, что в очередной раз все получилось.
Сегодня прошел очередной урок- расследование по программе продвижения чтения. Темой  нашего занятия стал детектив в литературе. Назвали мы его не оригинально -  «Элементарно, Ватсон!». Но за то всем присутствующим сразу понятно, о каких произведениях шла речь.
В библиотеку мы пригласили своих давних друзей. Теперь это ученики 6-А класса школы-интерната. И их классный руководитель Платова Оксана Ивановна, замечательный педагог и истинная мама для своих детей. А еще конечно, наш друг и коллега – Папето Ирина Александровна.
Мероприятие по самому известному детективу Шерлоку Холмсу мы планировали провести давно. Очень уж нам, библиотекарям, понравился новый британский фильм «Шерлок» с замечательными актерами и современной интерпретацией.
         Хотелось, как всегда,  охватить и познакомить детей с автором произведений – сером Артуром Конан Дойлем, его биографией и конечно с рассказами о знаменитом сыщике.
Самое главное, когда идет подготовка к мероприятию, найти изюминку и самые интересные факты. Начали свой урок мы с самой темы детективного жанра. И поняли, что ребята очень любят этот жанр – как в литературе так и в кино. Ответили практически на все вопросы викторины. Сегодня мы решили создать командный дух в классе и разделили деток на две команды – «Сыщиков» и «Следопытов».
Интересно было наблюдать за учениками. Очень понравился конкурс «Напиши портрет преступника». Ребятам нужно было в своей команде выбрать преступника и написать его словарный портрет. А другой команде по описанию угадать, кто же является преступником. Мы удивились логическому мышлению и очень весело провели время.
Уходя домой, многие изъявили желание почитать рассказы о Шерлоке Хомлсе и посмотреть фильм. А мы остались довольны. Цель выполнена!!!!
    
(Перед мероприятием -мы готовы к встрече гостей).





ПОЭТИЧЕСКАЯ ПАЛИТРА ДОБРОПОЛЬЩИНЫ
               

              Обычный рабочий день , похожий на сотни других, в мои руки попадает сборник стихов местных поэтов – « На крыльях надежды», посвященный 55 – летию города Доброполье.

И …. , я понимаю , что остановиться уже не могу, листаю одну страничку за другой. Погружаюсь в волшебный мир поэзии, в мир , где каждое слово, каждая строчка имеют магическую силу. Силу , которая способна вовлечь тебя в иной мир, такой непохожий на тот в котром ты привык прибывать изо дня в день. Этот мир – ПОЭЗИЯ. Строчки из стихотворений словно бальзам для души и сердца, такой необходимый в нашей повседневной , слишком суетной жизни. 
С некоторыми из местых поэтов знакома лично, да и не просто знакома, они мои не только знакомые , а друзья и коллеги.
            Оксаночка Рябовол - творческий , позитивный, добрый человечек, приветливая и добродушная , всегда готова прийти на помощь. Трудно сосчитать все мероприятия , которые проводили вместе для юных читателей нашого города. Открыла книгу именно на той страничке, где напечатаны ее стихотворения., и как можно было остановиться…. 

« Когда на серце вдохновенье,
На ум приходят добре слова,
И все приводит в умилене –
И мелкий дождь , и мокрая трава.
Когда на сердце вдохновенье,
На миг уходит жизни маета,
Не вызывает раздраженья
Машин поток, людская суета…….»
                  Удивительно, сегодня тоже дождливый денек и на сердце вдохновение, вдохновение для творчества и поэзии. Так бывает не всегда, именно поэтому решила написать заметку в местную газету. 
Мария Артемовна Омельченко  родилась в селе Антоновка Уманского района Черкасской области. В 1975 году переехала в наш город. Любит родную украинскую землю, которую воспевает в своих стихах, неравнодушна к нравственным проблемам современного общества.
               Это не просто знакомый человечек- это кладезь мудрости, из которого не устанешь черпать крупицы этой премудрости. Каждая встреча – масса позитива и приятных впечатлений , уходить от нее никогда не хочется. Мы можем часами говорить на разные темы ,совершенно не ощущаешь разницы в возрасте. Я с величайшим удовольствием слушаю новые стихи, некоторые из них невозможно слушать без слез. Ее поэзия - проникновение в самые тайные уголочки твоего сознания, души, ума. 
                  Рифмы появляются сами собой, вдохновение она находит во всем. Вдохновляет ее все! Погода, события…….. Вот, что говорит поэтесса по этому поводу: «- Я не задумываюсь над тематикой своих стихотворений. Иду по улице, вижу, стоит детская колясочка, а возле нее молоденькая мамочка. И все! Родилось новое стихотворение. Все приходит само собой, и ты не задумываешься о чем писать. Этот поток идет изнутри». 

… Няня склонилась над детской кроваткой….
У малыша , никак лихорадка:
Мечется, бедный, тянет ручонки,
Маму зовет постоянно мальчонка.
Смотрят печально карие глазки,
Просят любви материнской и ласки.
Его окружают добрые люди,
Но мамы здесь нет, малыш – в приюте…
.
           Эти проникновенные строки принадлежат – Жанне Леонидовне, нашему замечательному врачу – терапевту. Я даже не буду писать ее фамилию, этого человека отлично узнают и по ее доброму имени. 
Сколько нежности и сопереживания, любви и человеческого участия вложено в этих замечательных строчках. Здесь мало быть творческим человеком, только женщина с чутким сердцем могла сложить обычные слова в такую удивительную рифму. Читала эти строчки и мгновенно оказалась у детской кроватки брошенного мальчонки, невольно обняла и утешила бедного дитятю. Зацепило не просто, зацепило до боли в сердце, а мы ведь иногда проходим мимо чужой беды и не задумываемся, а может, чем можно помочь? А это так важно в наше сложное время, иногда достаточно выслушать человека и дать просто добрый совет, поддержать. И он обретет уверенность не только в себе, но и в своих силах. 

               В нашем городе живет очень много людей, неравнодушных к поэтическому слову, к жизни творческих людей. Я горжусь давним знакомством и дружбой одной из таких людей. Ирину Ивановну Калинину, члена союза писателей Украины, поэтессу, бессменного журналиста местной газеты «Новий шлях», председателя литературного объединения «Крылья надежды» знаю очень давно. Каждая встреча не только приятная , а и очень интересная, содержательная. У этой женщины удивительная энергетика – она вдохновляет, потому, как сама Ирина Ивановна наделена великой силой – силой слова. А Слово властвует не только над временем но и Вселенной.
Поэзия – это состояние души. Именно ПОЭЗИЯ вдохновила меня написать эти строки. Ведь поэтическое слово - мост между поколениями, разными эпохами. И очень хочется, чтобы наше замечательное, молодое поколение брало достойный пример с тех, кто стал гордостью своего города, своего времени, своего поколения. Спасибо всем тем, кто вносит свой маленький штрих в великую картину поэтической жизни добропольщины. 
Успехов всем в вашем творчестве, здоровья , мирного неба над родным краем.
С уважением – Ирина Папето.

                           Спасибо нашему другу и коллеге за теплые слова и за хорошее настроение!!!!!!!

четвер, 19 листопада 2015 р.

            «Україна – територія гідності і свободи»

                        До дня гідності і свободи в нашій бібліотеці працівниками підготовлено прес - реліз «Україна – територія гідності і свободи» . Виставлення містить матеріал, який має за мету ознайомити учнів з історією виникнення свята ; пояснити поняття « гідність» та «свобода» ; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.
                                                             

середа, 18 листопада 2015 р.

                      «Слова у рідній мові, мов квіти калинові»


Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
9 листопада весь український народ долучився до святкування Дня української мови та писемності. Не стала винятком і наша бібліотека.
У відділі обслуговування розгорнулася виставка-свято «Слова у рідній мові, мов квіти калинові». Вона дійсно схожа на свято – гарненька, чепурненька, веселенька.
Перший розділ «У світі крилатих слів» розповідає нашим відвідувачам про чарівний світ співучих слів . Інший розділ «Нащадкам мову, як скарб передам» знайомить з людьми, які протягом усього становлення та розквіту Української держави передають і плекають рідну мову молодому поколінню.
Сила слова безмежна. Особливо, коли воно живе, іскристе, емоційно виважене. Коли воно сліпуче, "як проміння ясне" а могутнє, "як хвилі буйні". Коли слова – палкі блискавиці. Тоді воно здатне робити чудо і хвилювати найтонші струни людського серця. Століттями мова народу була тією повноводною річкою, яку ми називаємо поезією. Ось і один з розділів нашої виставки «Співець прадідної мови» був присвячений Т. Г. Шевченку, славному сину України.

Тож давайте говорити українською, читати на українській, берегти нашу рідну мову!!!!!!

понеділок, 6 липня 2015 р.

Бросая мусор на улице, не забудьте хрюкнуть!

Когда кругом тебя мусор, то и в душе мусор.
А с грязной душой чисто не проживёшь.
                             Святослав Логинов
                             "Дорогогой широкой".

Мы хотим красиво одеваться, мы хотим ремонт в квартире - чистоты и красоты, мы хотим жить в чистом и красивом городе. НЕ получится, видимо... 
Представляю вашему вниманию порог детской библиотеки, учреждения культуры. 
Сам порог конечно от ветхости и древности уже сыпется, ремонта в ближайшее время так же не предвидится, но зачем  делать его еще хуже? Для чего разбивать? Краткая предыстория, на пороге нашей библиотеки любят отдыхать дети, в летнее время они сидят там целыми днями, кто-то в очереди в Интернет-центр, кто то просто общается с друзьями. И все бы ничего, но детишкам, сколько бы им не говорили, все равно куда выбрасывать мусор. Возникает вопрос: почему трудно выбросить мусор в предназначенное для мусора место? От недостатка воспитания, или же нашего менталитета, пофигизма, равнодушия и бездумья?
Да, урны у нас не стоят, потому что их некому убирать, но в таком случае будьте добры, заберите свои бутылки, обертки от конфет, Мивины, сухариков, соломки и т.д. с собой. Дворник на нашей территории не работает.

Так почему же мы, люди, хотим созерцать красоту, а вынуждены наблюдать вот эту грязь? Начните с себя, донесите мусор до урны. Неужели вам не хочется стать немножечко лучше? Ведь не зря говорят, что по одежке, по хозяину дома можно сказать очень многое о его характере. Как думаете что можно сказать об обитателях нашего порога? 



Еще говорят, что избавляясь от мусора вокруг нас, мы очищаем тем самым, наши головы, души, в конце концов. 
Вот этот мусор, на пороге нашей библиотеки, мы уберем, как делаем это каждый день. А вы, дорогие любители семечек, из своих грязных душонок избавитесь от мусора? 
Вот такое "лицо" у нашей библиотеки, не от того что не хватает средств на ремонт. А потому что люди заплевавшие и замусорившие порог библиотеки, на заслуживают большего.

середа, 1 липня 2015 р.

Рукотворна витонченність - браслетики своїми руками


Надзвичайно цікавим і змістовним вийшов сьогоднішній захід в нашій Чарівній рукодільній майстерні. Діти з дитячого табору "Вербиченька" вчилися плести браслети з бісеру.

На сьогоднішній день навіть у самої вимогливої ​​модниці є можливість вибрати аксесуар до смаку - адже варіантів безліч ! Але якою б не була новопридбана прикраса, ніщо не зрівняється з тією, яку ви зробили своїми руками. І по оригінальності ця прикраса вже точно не поступиться навіть дизайнерській. Чарівники з творчим підхідом взялися до справи. Вчилися підбирати кольори, пробували різними методами плести ланцюжки. І це їм дуже подобалось! Заняття дійсно захоплююче. Ось яка краса в нас вийшла.

 Табір "Вербиченька" наймодніший табір в місті!



Хотілося б нагадати дорослим, що заняття бісероплетінням  розвиває моторні навички, а також сприяє розвитку таких якостей, як посидючість, цілеспрямованість, працьовитість , ініціативність. Цікавість роботи бісером сприяє розвитку фантазії, творчої активності, художнього смаку. 

вівторок, 30 червня 2015 р.

"Велика подорож" - виставка мрія

А чому ти це робиш? – А чому б і ні!

Потрібно поставити мету ​​- а ланцюжок спроб і помилок приведе до бажаного результату(Харукі Муракамі) 

Щоб мрії ставали реальністю, думки повинні ставати діями!

Світ як книга і якщо ти не подорожуєш, ти читаєш всього одну сторінку!

Літо - пора року, коли хочеться здійснити справжню подорож навколо світу. Хочеться мріяти, хочеться відпочивати на березі океану, або підкорювати вершину Ейфелевої вежі. А ви уявляєте себе на острові де немає ніколи крім вас, тільки білий пісок, пальми, та безкрайній простір океану? 
Для наших користувачів, які мріють, як і бібліотекарі,  про незабутній літній відпочинок в нашій бібліотеці спеціально підготовлена виставка-мрія "Велика подорож". Для того щоб мрії здійснювались, кажуть, що потрібно найреальніше уявляти. Наприклад якщо ви хочете в Париж, закривайте очі і уявіть себе на Єлісейських полях, відчуйте запах французьких круасанів, подивіться на безліч бутиків, вслухайтеся у французьку мову перехожих... Якщо мріяти так реально, то мрії обов'язково здійсняться.
Тож завітайте в нашу бібліотеку і оберіть з виставки інформацію саме про те місто, про яке мрієте ви. Для здійснення мрії вам потрібно мати як найбільше інформації для здійснення мрії. 

Отже, перший розділ виставки "Цей захоплюючий світ" представляє літературу  про найцікавіші куточки Земного шару. Другий розділ "Пригоди по-українські" пропонує відправитися в подорож по Україні, адже в нашій країні є на що подивитися і де відпочити. "Мандрівка країнами світу" - назва цього розділу каже сама за себе. Тут можна знайти цікаву інформацію про різні країни світу,  дізнатися як живуть люди по той бік земної кулі. 

Звичайно, подорожувати можна і віртуально. Для цього ми пропонуємо вам відвідати цікавий ресурс в мережі Інтернет http://gotothegoal.com/. Багато інформації, незвичайність її подання, приваблюють і зачаровують. Дмитро та Інна - українці, знімають свої пригоди у кругосвітній подорожі і в них вийшов перший тревел-серіал українською, де вони подорожують по просторах земної кулі, і підкорюють поступово країну за країною.  На шляху вони долають різні перепони, знайомляться з цікавими людьми, зустрічають земляків,  борються зі страхами і йдуть крок за кроком до своєї мети.
Дивись  тревел-серіал "Відвідати всі країни" на ютуб-каналі
 

понеділок, 15 червня 2015 р.

Школа рукоділля- школа чарівництва

Учасники шкільного табору "Вербиченька" НВК № 7 протягом двох тижнів відвідували школу рукоділля при нашій бібліотеці. За цей час, під чуйним керівництвом бібліотекарів, діти "начаклували" багато цікавого. Навчилися робити браслети з бісеру, гачком в'язати закладки та браслетики. У техніці квіллінг виготовили величезне панно і безліч маленьких листівок для улюблених мам і вчителів. Крім того, наші "чарівники" із задоволенням відпочивали, дивлячись мультфільми та фільми в бібліотеці. Завершенням нашої приємної співпраці з першою зміною шкільного табору, стали відгуки на асфальті біля бібліотеки. Нам дійсно дуже приємно. Діти пообіцяли нас не забувати і приходити на індивідуальні заняття, а також для того що б взяти цікаву книгу.





Літній табір "Вербиченька" в дитячій бібліотеці

Літні канікули – пора розваг та відпочинку для дітей нашого міста. Ми знаємо, як з нетерпінням вони чекали на ці літні місяці. Бо після напруженого навчального року їм треба відпочити, насолодитись сонцем, теплом і вільним часом.
 І саме зараз можна знайти для себе якесь цікаве заняття, прийти до бібліотеки і взяти твір не тільки за шкільною програмою з української та світової літератури, але й книжку улюбленого автора, пізнавальний журнал чи ен­ци­кло­пе­дію, і читати із задоволенням. Ось для тих, хто полюбляє читати книги, у відділі обслуговування користувачів інтернет - центру організовано виставку – інтригу «Книжкова посмішка літа».

     У червні  школи продовжують працювати. Вони стають літніми таборами та корисно, якісно і розважально організовують дитячий відпочинок. Наша читальня допомагає їм у цьому і вже протягом багатьох років нас поєднує тісна дружба та бажання бути корисними та затребуваними в своїй громаді.
Бібліотекарі  активно долучаються до організації дозвілля своїх читачів, які відпочивають у літніх таборах . Протягом місяця читальня гостинно зустрічає учнів шкільних таборів, яким пропонуються цикли цікавих літературних заходів і акцій, зустрічей і пре­зен­та­цій. Яскраві літературні подорожі, художні майстер-класи, творчі конкурси, танці і вік­то­ри­ни. Вони  дарують учасникам чудовий настрій і море позитивних емоцій. Ось такі цікаві заходи відвідали вихованці пришкільного табору школи – інтернату 10,12 та 15 червня.
Протягом перших двох неділь червня вихованці дитячого табору «Вербиченька» практично кожного дня приходили на заняття школи рукоділля «Хобі  територія». Результатом занять стала картина з квілінгу. А для тих, хто займався бісероплетінням – різні фігурки та прикраси (що дуже полюбляють наші дівчатка).
 
Робота продовжується і так приємно чути дитячій гомін в стінах бібліотеки!

"Книжкова посмішка літа" виставка-інтрига

"Книжкова посмішка літа" - виставка інтрига, суть якої полягає в тому, що читач може довідатися про взяту книгу тільки вдома. Книжки - "подарунки"  являються інтригою літньої виставки. 
"Зверніть увагу на цю чудову виставку-інтригу «Книжкова посмішка літа». В дні літніх канікул, за допомогою представлених книжок, ви зможете урізноманітнити своє  літнє дозвілля.
Розділ виставки «Світ наших захоплень» - пропонує для вас літературу з різних технік рукоділля. Багато чому корисному і цікавому ви зможете навчитися за допомогою представлених книг.
«Спокуса нигою» - чудові, яскраві книжки художньої літератури, найкращих авторів російської та української літератури.
«Книго-ностальгія» - ці книги читали ще ваші батьки, візьміть книжку з цієї полиці та порадуйте маму і татуся, запевняємо, що вони з радістю згадають своє дитинство разом з вами! 
Тож діти, читайте, дізнавайтесь нове, нехай ваші літні канікули запам’ятаються вам, як найкращі, а ми будемо намагатися вам в цьому допомогти. Книжки- "подарунки"- являються інтригою цієї виставки, дізнатися що за книгу ви узяли, ви зможете тільки вдома. Хто за вас готовий ризикнути?
Ваші люблячі бібліотекарі."
 Таке звернення представляє виставку-інтригу. 

Вже по традиції виставку прикрашають в'язані яскраві іграшки, які подобаються і дорослим і малим, привертають увагу до виставки я є справжніми родзинками експозицій дитячої бібліотеки. Приходьте до нашої бібліотеки і переконайтеся в цьому!